Proč a kdy se jít poradit?

Pokud máte pocit, že se chcete zorientovat a nastoupit ozdravující stravovací režim - ráda Vám předám své osobní zkušenosti s vyváženou a harmonizující výživou.

Cíl pro mé klienty

Strava, jak je známo, ovlivňuje velké množství tělesných i psychických pochodů. Zanesené a překyselené tělo může vytvořit vaší psyché hluboké stavy deprese. (pojídání prášků proti depresi ve většině případů nic neřeší).
Vyčištění a zezásaditění těla správnou stravou je opravdové a trvalé řešení. Strava ovlivňuje naše myšlení, cítění, uvědomování si sebe i druhých, vzhled, kvalitu spánku, celkovou kvalitu života a také vaši budoucnost.

Staré čínské přísloví praví: „I když otec nemocí bývá často neznámý, matkou je vždy strava."

Ke každému přistupuji individuálně, kladu důraz na individuální potřeby a požadavky. Mým cílem je zorientovat Vás ve vašem osobním stravovacím nastavení. Mým cílem je podpořit Vás, jako vědomého jedlíka - co jím, proč to jím, co mi to přináší.

Ráda se stanu vaším průvodcem na cestě k harmonickému životnímu stylu.

Z médií se na nás valí nepřeberné množství informací, může být velmi komplikované se v tomto zmatku vyznat. Úžasný displej - vaše tělo, vám vždy včas dává jasné signály o tom, zda jdete správnou stravovací cestou či nikoli. (a nejen stravovací :) )

Nejdůležitějším kriteriem všech potravin je kvalita a přirozenost.

Nikdy vám nedoporučím potravu nahrazující koktejly a jiné zázraky. Tyto rychlé zázraky jsou vždy korunovány jojo efektem a velkým finančním výdajem. Volím cestu postupného procesu s trvalým charakterem výsledku.

Jak probíhá jednorázová konzultace + ceník

Individuální konzultace (60 min.) Kč 700,-
Zjištění veškerých informací o klientovi - zdravotní stav, pohyb, analýza stávajícího jídelníčku, psychické rozpoložení ad.

Z této schůzky, kde se hodně hovoří, vzniká jasná představa o dalším stravovacím a očistném procesu klienta. Navrhuji jasné změny a předávám klientovi jednoduché schéma jeho jídelníčku obohaceného o potraviny, které nejsou pro něho běžné.
Kontrolní informační schůzka (60 min.) Kč 350,-
Další následné setkání, schůzka s tímto již zasvěceným klientem je za poloviční cenu.